FULL SITE EDITING

Projekty graficzne, loga, wizytówki, strony www, sklep, reklama, visual key, banery, rollupy, design, kreowanie wizerunku.

Co to jest full site editing?

Czyli FSE – inaczej pełna edycja witryny – to zestaw nowych funkcji WordPress, które pomagają nam edytować wszystkie części naszej witryny: edytor witryny, style globalne, motywy bloków, nowe bloki i pliki motywu.json.

Edytor strony

Użyj Edytora witryny, aby tworzyć strony, szablony, menu, wzorce i części szablonów i zarządzaj nimi. Możesz także zaktualizować swoją stronę 404, archiwa i strony wyników wyszukiwania w Edytorze witryny.

Globalne style obejmujące całą witrynę

Można zmienić kolory witryny i zaktualizować ustawienia typografii, takie jak rodzina czcionek i rozmiar czcionki – wszystko na pasku bocznym Style w Edytorze witryny. Można wybrać domyślne kolory bloków i utworzyć niestandardowe palety kolorów. Od wersji WordPress 6.2 można także dodać niestandardowy CSS do swojej witryny.

Bloki motywu

W przypadku motywów blokowych używane są bloki i wzory bloków do tworzenia całych stron i witryn internetowych.
Wszystko, co widzisz na stronie, jest blokiem. Możesz dostosować swoje strony za pomocą nowych bloków witryny, w tym tytuł witryny, logo, nawigację, tytuł postu, formularza komentarza, wyróżnionego obrazu, daty, kategorie i tagi

GREENSHIFT

To zarówno builder działający całkowicie na blokach oraz wtyczki – razem stanowią bardzo przydatne narzędzie do budowy stron.
Pełna obsługa edycji witryny, można dostosować wszystko bezpośrednio na stronie bez znajomości kodowania.

Podsumowując

Full site editing to nowy trend w budowaniu stron, bez zewnętrznych builderów typu elementor czy divi. To kontrola nad każdym elementem projektowanej strony, dowolność rozwiązań i wszechstronność. Jednakże czasami lepszym rozwiązaniem będzie coś pośredniego, jak np. gotowe templatki ale współpracujące z blokami gutenberga. Tu niezawodnie sprawdzą się motywy typu Kadence czy Blocksy itp.
Moi klienci w cenie usługi stworzenia strony otrzymują cały zestaw płatnych wtyczek greenshift w opcji lifetime, co sprawia, że ich strony są dynamiczne i nowoczesne a także, co ważne – łatwe w samodzielnym zarządzaniu stroną.
Projekty graficzne, loga, wizytówki, strony www, sklep, reklama, visual key, banery, rollupy, design, kreowanie wizerunku.
  • Full Site Editing

  • Identyfikacja wizualna

  • Ciąć wydatki

  • Projektowanie stron dla firm

  • Projektowanie logo dla firm

«

Zostaw wiadomość!
+48 504 286 292
kontakt@creovnia.pl
godziny pracy: 07:00 – 18:00